ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

JUSTA ANIMUJE CZYLI FILMY... O ANIMACJACH I O TYM... JAK SIĘ JE TWORZY! 

JUSTA ANIMUJE to cykl wideo blogów lub audycji, gdzie wyjaśniam jak tworzę swoje filmy lub dzielę się wrażeniami na temat moich ulubionych animacji... Czasami też wypowiadam się na różne tematy... z punktu widzenia artystki - pasjonatki. 
Czasami też wypowiadam się na różne tematy... z punktu widzenia artystki - pasjonatki. :) Na razie jest to kilka materiałów – bardziej recenzji i jeden temat społeczny, ale wkrótce to się zmieni! Wielu twórców na prezentuje w sieci prace ze swoimi autorskimi projektami postaci lub z ich ulubionymi bohaterami. 

Z reguły są to pojedyncze ilustracje, a nie animacje. Wykonanie własnej kreskówki od zera (scenariusz, animacja, montaż, nagranie dialogów) zajmuje o wiele więcej czasu, a to znaczy, że nie da się publikować nowych projektów tak często… jak wyżej wspomniane prace! Dlatego ja postanowiłam tworzyć filmy o tym jak wygląda praca animatora – pasjonaty! Zachęcam gorąco do śledzenia moich wlogów z cyklu JUSTA ANIMUJE! 

JUSTA ANIMUJE wlogi seria 1 

JUSTA ANIMUJE to cykl wideo blogów lub audycji, gdzie wyjaśniam jak tworzę swoje filmy lub dzielę się wrażeniami na temat moich ulubionych animacji... Czasami też wypowiadam się na różne tematy... z punktu widzenia artystki - pasjonatki. :) 

JUSTA ANIMUJE wlogi seria 2 

Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci
Projekt ten, a dokładnie 2 seria wlogów rozpoczynajaca sie od odcinka 31 została nagrodzona stypendium w ramach programu #kulturawsieci.

SKĄD TEN POMYSŁ? 

JUSTA ANIMUJE to cykl wideo blogów lub audycji, gdzie wyjaśniam jak tworzę swoje filmy lub dzielę się wrażeniami na temat moich ulubionych animacji... 

Czasami też wypowiadam się na różne tematy... z punktu widzenia artystki - pasjonatki. :) Na razie jest to kilka materiałów – bardziej recenzji i jeden temat społeczny, ale wkrótce to się zmieni!  Wielu twórców na prezentuje w sieci prace ze swoimi autorskimi projektami postaci lub z ich ulubionymi bohaterami. Z reguły są to pojedyncze ilustracje, a nie animacje. Wykonanie własnej kreskówki od zera (scenariusz, animacja, montaż, nagranie dialogów) zajmuje o wiele więcej czasu,  a to znaczy, że nie da się publikować nowych projektów tak często… jak wyżej wspomniane prace! 

Dlatego ja postanowiłam tworzyć filmy o tym jak wygląda praca animatora – pasjonaty! Zachęcam gorąco do śledzenia moich wlogów z cyklu JUSTA ANIMUJE! 
Gorąco zachęcam do oglądania nowych filmów o sztuce animacji - Justa!