Projekty

Projekty trwające: 


WIELKI PROJEKT JUSTY 2019


Nowe ilustracje do serii: Inspiracje, Zwariowany Świat Jagody Kot, Pudełeczko Pełne Strachów, Ci wielcy ludzie, Miasto szpiegów, Kronika Penieralów... 

Powstanie serial animowany "Całkiem Nowa Baśń" - 10 odcinków plus 11 bonusowy. Na kanale YT nowe audycje z serii "JUSTAANIMUJE". Każdego miesiąca po 4 odcinki. 

Projekty zakończone: 


WIELKI PROJEKT JUSTY 2018

Opowiadania, scenariusze...oraz aktualizacje ABC ARTE. Innymi słowy na stronie pojawiły się kolejne informacje o moich tytułach takich jak: Inspiracje, Zwariowany Świat Jagody Kot, Miasto szpiegów... czy zupełnie nowe pomysły na fabuły!  W tym scenariusz nowej animacji jako serialu opartego o uniwersum z Pudełeczka Pełnego Strachów (pomysł ten chcę wysłać na japoński konkurs scenaruszy na nowe anime i roboczy tytuł to - Całkiem nowa baśń). O ile pojawi się na liście konkursowej gatunek, "okruchy życia" lub coś w tym stylu. Na razie chcą tylko prace typu - mecha, a ja robotów nie rysuje :) Jeśli nawet to nie wypali to i tak powstanie animacja - kilkuodcinkowa! 

Powstały 3 odcinki animacji "Całkiem Nowa Baśń" - premiera odcinka 3 - styczeń 2019. 
Zakończone prace nad animacją KOCIE ŻYCZENIE. Obecnie mamy gotowy scenariusz i film -  już dostępny na stronie www. 

Dziękuję wszystkim artystom! 

Materiały dla aktorów:


WIELKI PROJEKT 2017

Aktualizacja strony ABC ARTE. 

Na stronie zostały opisane wszystkie fabuły i zamieszczano materiały multimedialne. 

W 2017 roku (luty) została zakończona animacja "Największy Skarb Świata: Nieoczekiwana Zmiana" i można ją zobaczyć na ABC ARTE w dziale FILMOTEKA. 

Pojawiał się również wersja komiksowa tej fabuły. Ponadto powstał scenariusz pierwszego odcinka serialu „Ci wielcy ludzie” i wysłany na konkurs. 

W tle pojawiają się pierwsze zarysy nowych fabuł: o szpiegach i Penieralach, ale 
o tym więcej informacji w 2018 roku po ukończeniu animacji KOCIE ŻYCZENIE 
– premiera w lutym 2018 (o ile mi się uda).  Premiera - styczeń 2018. Tak się ...udało!

WIELKI PROJEKT JUSTY 2016

Powstały nowe ilustracje – ręcznie wykonane do fabuły „Największy Skarb Świata”.

Trwały prace nad animacją „Największy Skarb Świata: Nieoczekiwana Zmiana” oraz kolejne kolekcje grafiki wektorowej z moimi postaciami. Połowa serii „Inspiracje” otrzymała swoją wersję jako opowiadania (wcześniej komiksy). 

Galeria z WIELKIEGO PROJEKTU JUSTY 2016


WIELKI PROJEKT JUSTY 2015

Fabuła o rysicy Urszuli obchodzi 15 urodziny. 

Z tej okazji pod koniec 2015 roku, zaczęłam realizację animacji „Największy Skarb Świata: Nieoczekiwana Zmiana”. 

WIELKI PROJEKT JUSTY 2014

Remake starych czarno – białych komiksów w kolorze i wysłanie na konkursy. Ponadto pojawiają się kolekcje- grafiki wektorowe (projekty okładek, kalendarze, naklejki) z postaciami Justy, wykonane w Corel Draw X5, a nawet gra MONOPOLY!3 Maja 2014 roku pojawia się strona www ABC ARTE, która zastępuje moją starą stronę www.komiksy.like.pl 

Galeria z WIELKIEGO PROJEKTU JUSTY 2014


WIELKI PROJEKT JUSTY 2013

Animacja „Największy Skarb Świata” - w technice, mocno niekonwencjonalnej i przy okazji pierwszy w pełni dźwiękowy filmik, dłuższy niż minuta. 

Przy okazji pojawia się mój kanał na You Tube – projektjusty, który zastąpił moje starsze konto Margi19. 

MINI PROJEKT JUSTY 2005 - 2012

Pierwsze animacje z 2005 roku i 2006 roku. Lata 2007 – 2012 to tworzenie czarno – białych komiksów na podstawie moich szkiców z kolorowych zeszytów. 

Te komiksy znajdują się potem na mojej stronie www.komiksy.like.pl, gdzie znajdowały się wszystkie serie moich obrazków od „Największego Skarbu Świata” po „Zwariowany Świat Jagody Kot”. W 2012 roku pojawia się fabuął „Pudełeczko pełne strachów” jako scenariusz na jednotomową mangę. 

Galeria z moich starszych projektów: 


Created by ABC Arte 2019 :)