ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

Zwiastun do nowej animacji Największy Skarb Świata 2020 - już w sieci!

2020-05-13 12:25:38, komentarzy: 0

 I mamy to! Film narysowany - pozostały tylko do wykonania napisy końcowe, ale to już wtedy jak będę mieć wszystkie dialogi i muzykę do animacji! Dla zachęty i tak dla zaostrzenia filmowych apetytów, publikuję zwiastun do nowej animacji o "Największym Skarbie Świata"!

 

Zapowiedź mojej nowej animacji! Oficjalna premiera w sieci: 1.07.2020. Jest to remake mojego filmu o przygodach rysicy Urszuli z 2013. Podobnie jak w tamtej animacji, rysunki zostały wykonane odręcznie.

 

W starszej produkcji, dotyczyło to teł, a w nowym filmie wszystkie postacie jak i tła są odręcznie rysowane i kolorowane...

 

Ta animacja to takie wspomnienie lat 90. tylko nieco większej rozdzielczości. Pierwszy komiks z rysicą to 2 połowa tzw "milenium", ale moja przygoda z rysunkiem trwa co najmniej od 1994 roku. Tylko wtedy głównie rysowałam komiksy fanowskie... a to jest jak Wiecie - 100% moja fabuła i postacie.

 

Patroni otrzymają nowy film przedpremierowo.

 

 

 

 

 

Kategorie wpisu: Największy Skarb Świata
« powrót

Dodaj nowy komentarz