ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

JUSTA ANIMUJE powraca! / animowane logo 4 serii wideo blogów / animacja w Adobe Animate

2022-02-18 17:54:18, komentarzy: 0

 

Już wkrótce w marcu... powróci seria wideo blogów JUSTA ANIMUJE. To będzie już 4 sezon i wystartujemy z odcinkiem numer # 108. Kto jeszcze nie oglądał tych filmików to info, że opowiadam w nich o tym jak tworzę animacje, albo wypowiadam się na różne tematy związane z rysunkiem, literaturą, komiksami, filmami i tym co mi przyjdzie do głowy...

 

W 3 najdłuższej serii nie brakło nawet relacji z festiwalu filmowego w Płocku. Działo się! Czyli to są takie moje przemyślanka. Start serii zawsze zaczynam od pokazania projektu logo i w tym przypadku to jest właśnie animacja do serii 4...

 

Jakie tematy? na pewno opowiem o tym jak tworze serial #CHIMERY i może będę oglądała i komentowała moje pierwsze animacje? Możecie pisać o czym poopowiadać... Śmiało!