ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

Lipiec - miesiąc rysia!

2020-06-29 16:03:03, komentarzy: 0

Lipiec to niewątpliwie będzie miesiąc rysia na moim kanale You Tube! Przed nami kilka tematów zwianych z moją serią "Największy Skarb Świata" i sztuką filmową od kuchni!

 

1 Lipca - premiera mojej nowej animacji na You Tube o godzinie 12.00! Dwie wersje filmu: standardowa i film z audiodeskrypcją!

 

Tego samego dnia o 16.00 nowy odcinek z cyklu JUSTA ANIMUJE o... 20 latach przygód rudej rysicy! To przy okazji 20 lat mojej twórczości, bo choć rysuję od co najmniej 28 lat, to od 20 lat... wrzucam na papier postacie, pod którymi mogę się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem!

 

Ta ruda rysica z logo ABC ARTE... to jedna z pierwszych moich postaci. W sumie nie jestem pewna czy wcześniej nie był tylko Buldog Pan Szczek i Kinga oraz czarownica Patrycja, którą w 1997 roku... rysowałam jako modelkę w szpilkach.

 

Przed komiksem o 7 skarbach... była jeszcze ta niewinna próba mojego autorstwa... ten piesek inspirowany czytanką. Pamiętam dobrze ten rysunek, bo narysowałam go w 3 klasie szkoły podstawowej... po pewnym epizodzie, który najprawdopodobniej po cichutku "przewrócił moje spojrzenie na rysunek" do góry nogami. Wcześniej rysowałam lepiej z pamięci nie swoje rzeczy, od tej pory lepiej szła mi już improwizacja...

 

Jednak czy ten piesek, czy on nie przypomina Wam choć trochę spaniela Azorka? Pies narysowany w kilku fazach ruchu na jednym rysunku... Może to nie przypadek?

 

Właśnie sobie uświadomiłam, że moje logo powinno być psem... Nie zostaję przy kocie, który w pierwowzorze miał być wiewiórką... bo jestem kociara!

 

Piesek Robi w różnych fazach ruchu

« powrót

Dodaj nowy komentarz