ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

Komiksy od Justy! Czyli JUSTA ANIMUJE po raz 73 cz.1

2021-05-02 12:23:17, komentarzy: 0

W tym wideo pokazuje Wam moje komiksy! Są to te, które mi się zachowały z końca lat 90. To te, które są fanowskimi kontynuacjami (jakby scenariuszami do nowych odcinków dla animacji) znanych serii (Kucyki, Król Lew). Było tego znacznie więcej...

 

Jednak zaraz po tym segregatorze, gdzie mam szkice nawet postaci do mojej animacji we Flashu z 2003 roku (Przygoda Culumona, zadanie dla spostrzegawczych!) prezentuję Wam zeszyty, w których już mam postacie i ich przygody, pod którymi mogę się legitnie podpisywać swoim imieniem i nazwiskiem.

 

W tym odcinku wspominam o 3 seriach komiksowych takich jak: "Największy Skarb Świata", "Inspiracje" (to były na początku takie komiksowe nowelki, które z czasem urosły do najdłuższej mojej historii z lat 2006 - 2012). Choć warto zaznaczyć, że parę z tych opowieści miałam już wcześniej i te były też w tych, kolorowych zeszytach...

 

W trakcie prac nad tymi fabułami powstał jeszcze "Zwariowany Świat Jagody Kot" - mini seria, wymyślona w całości w jedne wakacje. Generalnie lato... to jest świetna pora na tworzenie, jak i przerwy na lekcjach... serio!

 

Odcinek powstał dzięki wsparciu Motion Kiosk: https://www.facebook.com/MotionKiosk/​

 

Zachęcam do komentowania, bo na YT mam wyłączone komentarze pod tym filmem... I nie mogę tego zmienić. Algorytmy, lubią rysowników, sami Wiecie... Rozumiecie!

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz