ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

JUSTA ANIMUJE w Płocku!

2019-09-30 19:57:16, komentarzy: 0

Przez ostatni tydzień września, miałam przyjemność uczestniczyć w fantastycznym wydarzeniu kulturalnym! I o tym zrobiłam ten film - nagrania moich wypowiedzi - to zasługa Beaty czyli sroki Tosi z naszego serialu "Całkiem Nowa Baśń" , a zdjęcia wykonała Ania czyli nasza Mokosz z filmu "Kocie życzenie".

 

Nagrania różnej jakości - bo był to pozytywny spontan! Wspominam o IX Festiwalu Kultury i Sztuki w Płocku (dla osób niewidomych) od Stowarzyszenie "De Facto" , gdzie można było widzieć głosy i dowiedzieć się czegoś więcej o sztuce audiodeskrypcji! W trakcie tego festiwalu mogliśmy poznać aktorów głosowych z projektu Widzę Głosy Ja ze swojej strony przygotowałam mini wykład o tym jak tworzy się animacje!

 

 

 

 

Kategorie wpisu: JUSTA ANIMUJE
« powrót

Dodaj nowy komentarz