ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

JUSTA ANIMUJE odc. #68 / Każdy mistrz był kiedyś do kitu... / Filozofia / Rysunek / Konfucjusz

2021-04-04 14:21:49, komentarzy: 0

Film refleksyjny o tworzeniu rysunków, ale przede wszystkim próbuję wyjaśnić kim jest postać Mistrza / Nauczyciela / Mentora w kulturze Chin / Japonii, a także w tekstach europejskich / amerykańskich, które zdają się inspirować kulturą z Azji.

 

Cytuję miedzy innymi Konfucjusza i chińskie przysłowia Przy okazji opowiadam o swoich doświadczeniach... Film z refleksjami...

Podoba się? Możecie wspierać mnie na Patronite: https://patronite.pl/projektjusty

 

Zainspirowani? Możecie ZASUBSKRYBOWAĆ projektjusty, aby być na bieżąco z nowymi filmami! Lubicie temat tworzenia animacji? Zajrzyjcie do Motion Kiosk, dzięki któremu powstał ten odcinek z cyklu JUSTA ANIMUJE...

 

 

Kategorie wpisu: JUSTA ANIMUJE
« powrót

Dodaj nowy komentarz