ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

JUSTA ANIMUJE odc. #65 / Rysunki z Corel Draw cz. 2 / Zmieniamy odręczne szkice w wektory!

2021-03-14 21:28:28, komentarzy: 0

Ponownie opowiadam, że grafika wektorowa nie starszy! W tym filmie wyjaśniam do czego może przydać się skaner i jak skanować szkice by "widział" je Corel Draw.

 

Mowa o ciekawej opcji "trasowanie" i jak tworzyć w pełni wektorowe czyli skalowalne logo do naszych filmów z odręcznych ilustracji. W tym filmie skupiam się na wykonaniu bardzo szczegółowej ilustracji, jednak ta metoda... przydaje się też do prostszych form graficznych.

 

Oglądajcie, komentujcie i dajcie suba dla projektjusty! Wasze łapki, komentarze, motywują mnie do dalszej pracy... Zanim nagrałam mój komentarz wideo do tego filmu trzeba było te koty w tym Corelu... zwektorować czyli "przerobić" na wektory! Teraz mogłabym mieć z tego rysunku fototapetę albo tło na baner reklamowy, bo nie muszę się martwić o... piksele! #wektory #grafika #CorelDraw #kulturawsieci #animacja #film

 

Kategorie wpisu: JUSTA ANIMUJE
« powrót

Dodaj nowy komentarz