ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

JUSTA ANIMUJE odc. # 97 / Szczera rozmowa z Markiem Lechkim o jego filmie! / Interior cz. 1

2021-10-21 12:46:32, komentarzy: 0

#film #audiodeskrypcja #Festiwal #Płock #filmujemy Relacja z rozmowy z reżyserem Markiem Lechkim, autorem filmu INTERIOR. Dzieło trudne do interpretacji, bo bardzo malarskie... Widać też inspiracje sztukami teatralnymi, jest troszkę symboli i zmuszenie widza do refleksji. To jeden z tych filmów, że miejscami trudno zrozumieć...

 

Tym bardziej wymagający film, tym wnikliwsze recenzje! Tym się może poszczycić widownia na XI Festiwalu Kultury i Sztuki w Płocku... Rozmowę z reżyserem moderował Łukasz Maciejewski, według którego "Marek Lechki jest cichym mistrzem polskiego kina". Film ma 3 części. Pierwsza to wstęp Łukasza Maciejewskiego i pierwsze pytania do reżysera.

 

W 2 części jest analiza kadrów w tym dziele i pytania, a w ostatniej mamy czas na filozoficzne refleksje związane z tym filmem! Zachęcam do dania suba - październik to miesiąc dobrego kina na moim kanale projektjusty :)

 

Filmy JUSTA ANIMUJE powstają dzięki wsparciu Patrona projektu jakim jest Motion Kiosk

 

 

Kategorie wpisu: JUSTA ANIMUJE
« powrót

Dodaj nowy komentarz