ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

JUSTA ANIMUJE odc. # 93 / XI Festiwal Kultury i Sztuki w Płocku / Pierwsze wrażenia! / Filmujemy!

2021-10-13 16:25:19, komentarzy: 0
Mój nowy film... Od 25.09 - 1.10.2021 miał miejsce fantastyczny festiwal organizowany przez Stowarzyszenie "De Facto" z Płocka.
Wydarzenie kulturalne, podczas którego można było zamienić kilka słów z reżyserami, aktorami, krytykami filmowymi jak i brać udział w wykładach filmoznawczych, koncertach, spektaklach teatralnych czy w... spotkaniach autorskich z pisarzami. Festiwal ten promuje ideę tworzenia audiodeskrypcji.
 
Najbliższe filmy z cyklu JUSTA ANIMUJE będą przypominały o tym wydarzeniu. Przygotujcie się na cykl miejscami zaskakujących recenzji filmowych, okraszonych moimi spostrzeżeniami na temat tworzenia oraz fragmentami z wydarzeń, jakie miały miejsce w Płocku pod koniec września 2021...
 
Chcecie być na bieżąco? Dajcie suba!
 
 
 
Kategorie wpisu: JUSTA ANIMUJE
« powrót

Dodaj nowy komentarz