ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

JUSTA ANIMUJE odc. # 82 / Czy Digimony to animowany Matrix? / 20 lat polskiego fandomu / teoria

2021-06-06 12:38:00, komentarzy: 0
W tym odcinku opowiem dlaczego, Digimony (Cyfrowe potwory) zasługują na miano Matrix'a dla młodszych widzów. Przypominam, że w Polsce mamy już 20 lat... fandomu (premiera serialu na Fox Kids to 6.06.2001).
 
W filmie pokazuję trochę, nowych kart ze stworkami oraz pokazuję fragmenty moich, fanowskich animacji... mam pomysł na scenariusz do nowej "Przygody Culumona czyli do fanowskiego Digimon XTamers - Cyfrowego Wyzwania" jako komiksu i fragmentu w formie animacji... a dlaczego, to już się dowiecie w tym jubileuszowym odcinku!
 
Polecam Motion Kiosk - jest Patronem projektu JUSTA ANIMUJE seria 3.
 
W filmie zaprezentowano karty z postaciami z serii Digimon - bohaterowie ze Studia Toei Animation oraz fragmenty fanowskiej animacji z tymi postaciami oraz z innymi stworzonymi jako rozszerzenie tego uniwersum - przeze mnie.
 
Kategorie wpisu: JUSTA ANIMUJE
« powrót

Dodaj nowy komentarz