ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

JUSTA ANIMUJE odc. # 76 / Harry Potter vs Kinga Kowalska! / Ciekawostki i teorie / Kto wygra?

2021-05-15 20:54:53, komentarzy: 0
#HarryPotter #animacja #film #teoria #internetowememy #ciekawostki W tym odcinku podaję troszkę internetowych memów i porównuję ze sobą dwie serie - o czarodziejach czyli "Harry Potter" jak i... o pewnej zbzikowanej rudej, która gada do zwierząt czyli o "Największym Skarbie Świata"!
 
Czy Kinga i Harry mogliby się spotkać i walczyć? Może tak... tylko, że Kinga to krótkowzroczna mugolka, która całkiem przypadkowo... gra na nerwach kosmicznym czarownicom i kompletnie nie zna się na czarach, ale ma inne asy w rękawie! Na przykład Bazyliszka i wrednego Feniksa... na swoich usługach... Oraz rysicę - podpalacza lasów państwowych.
 
A Harry? Zawsze udaje mu się przeżyć, tylko... czy to nie zasługa jego przyjaciół? Ron to żywa przynęta, a Hermiona to przede wszystkim chodząca encyklopedia?! Zachęcam do oglądania! Jeśli podoba Wam się temat, zawsze mogę nagrać coś więcej ze świata Harry'ego Potter'a. Piszcie w komentarzach... kto by wygrał w tym pojedynku i jakie teorie o magicznych światach Was interesują!
 
Polecam również Motion Kiosk, który jest Patronem projektu JUSTA ANIMUJE seria 3.
 
« powrót

Dodaj nowy komentarz