ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

JUSTA ANIMUJE odc. # 71 / Magiczne lata 90-te? / Refleksje! / Film / Animacja / hobby... i problemy!

2021-04-25 17:20:41, komentarzy: 0
Dzisiaj premiera nowego 71 odcinka JUSTA ANIMUJE.  W tym odcinku JUSTA ANIMUJE nie mogło zabraknąć kolorowych karteczek, inspirowanych latami 90.-tymi internetowych memów, słodyczy jak i... też wspomnieniem problemów, które niestety Polska lat 90.-tych odziedziczyła po PRL.
 
W filmie 90% pozytywów jak i niestety też i napomnienie o sprawach zamiatanych pod dywan... Oglądajcie film do końca! Zachęcam do pisania komentarzy, dawania łapek do góry i dzielenie się waszymi, wspomnieniami o latach 90. Jednak jedno jest pewne, to były magiczne lata!

 

W latach 90 - tych często odwiedzaliśmy kioski z prasą! Ja polecam ten kiosk z animacjami...Motion Kiosk, bo dzięki niemu... macie taki, długi, pełen nostalgii odcinek!

 

 

W filmie na prawie cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) użyłam fragmentów z materiałów promocyjnych do filmów: "Chce się żyć" w reżyserii Macieja Pieprzycy (Polska 2013) oraz "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida (Polska 2012). Do tego filmu powstał też nowy teledysk utworu "Jestem Bogiem" z repertuaru grupy Paktofonika. 

Kategorie wpisu: JUSTA ANIMUJE
« powrót

Dodaj nowy komentarz