ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

JUSTA ANIMUJE o grafice 3D!

2021-05-12 21:36:02, komentarzy: 0
#Paint3D #grafika #rysunek Tego jeszcze nie robiłam! Rysuję, a może bardziej lepię "wirtualną" figurkę z plasteliny - rysica Urszula, w tym filmie wygląda troszkę jak ten ryś z Wieczorynki, che, che... z TVP1.
 
Był taki spot reklamowy. W tym filmie poznacie podstawowe narzędzia programu Paint 3D i w zasadzie, mamy nawet taki chichot losu... bo czy pierwsze nasze #ilustracje nie powstawały w MS Paint? Ten Paint z Windowsa 10... jest tylko troszkę bardziej doposażony, ale to nadal... Paint!
 
Zachęcam do dania suba i z dzwoneczkiem, abyście byli na bieżąco z moimi, nowymi filmami! Zwłaszcza jak chcecie śledzić moje postępy w grafice 3D. Mój Patronite: https://patronite.pl/projektjusty​​ Polecam również Motion Kiosk jest Patronem projektu JUSTA ANIMUJE seria 3.
 
Kategorie wpisu: JUSTA ANIMUJE
« powrót

Dodaj nowy komentarz