ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

Czy lubicie fanarty?

2019-11-16 22:06:47, komentarzy: 0

Na moim kanale You Tube pojawił się nowy wlog na ten temat animowania, a tak konkretnie zastanawiam się nad tym, dlaczego rysowanie fanartów jest... fajne!? 

 

Opowiadam o mojej pierwszej animacji, która była fanizmem (czyli fanfickiem, fanowską fabułą), a także pokazuję Wam mini animacje z moimi ulubionymi postaciami... Wyjątkowo nie z tymi mojego autorstwa. To znaczy rysowanymi po mojemu, ale z uniwersów, które na pewno znacie :) Rozumiecie, po prostu jest fanowsko!

 

Będzie więc i śmiesznie, i nostalgicznie. Jest to kolejny z tych wlogów, w których będę dalej opowiadać jakiej używam techniki animacji, jak nagrywane są dialogi do filmików i w jakiej aplikacji montuję swoje krótkie dziełka :)

 

 

Kategorie wpisu: JUSTA ANIMUJE
« powrót

Dodaj nowy komentarz