ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

CHIMERY - nowy trailer do animacji. Premiera serialu w 2022 roku.

2021-10-16 13:13:12, komentarzy: 0
Tak wygląda porównanie zapowiedzi do mojej nowej animacji w porównaniu z trailerem do jej wersji z 2003 roku. Nareszcie zmontowałam ten trailer do końca... Starsza animacja została finalnie ukończona w 2006 roku (była jakby filmem, ok 50 minut, więc prawie pełny metraż to był!) , natomiast reboot będzie najprawdopodobniej serialem...
 
Starsza animacja będąca czymś w rodzaju fanficka do serii Digimon Tamers miała rozdzielczość standard HD - to był cudowny przypadek: film w 2 wersjach 800 x 600 i potem poprawka na 1024 x 7280 Popularne jeszcze kasety VHS - 300 pikseli wideo. Film nazywała się - Culumon: Cyfrowe Wyzwanie.
Nowa animacja - będzie miała swoje całkiem nowe uniwersum stąd tytuł Chimery. Tylko w dialogach i w pewnym żarcie będzie nawiązanie do serii, która była niewątpliwa inspiracją. Bedzie zupełnie nowa historia profesor Minami, a "umowne" Tokio zastąpi współczesna Warszawa. Film - zwiastun w oryginale jest mega HD czyli w 4K.
 
Być może w swojej finalnej formie otrzymamy po sklejeniu odcinków... pełny metraż, ale długość filmu nie ma znaczenia. Liczy się dobra zabawa! Kibicujcie nad moją, nową animacją i dajcie subka...
 
Kategorie wpisu: JUSTA ANIMUJE
« powrót

Dodaj nowy komentarz