ABC-ARTE INTERNETOWE STUDIO FILMÓW ANIMOWANYCH
Strona www z komiksami, opowiadaniami i filmami autorstwa Justyny "Justy" Margielewskiej

NEWSY

Na tej podstronie znajdują się ważne informacje i wszelkie ciekawostki związane z moją twórczością. :)

Podaję informację o aktualnie tworzonych filmach, opowiadaniach,
czy o komiksach...

Tutaj zamieszczane są także wzmianki o nowych filmach (kiedy premiera, czy już mamy scenariusz, itp), grafikach i projektach artystycznych, w których będe mieć przyjemność uczestniczyć.

Wszystko co chciałabym powiedzieć, w formie, krótkich postów... Na przykład, że strona ABC-ARTE.PL została założona przez Justę 3.05.2014 roku i w tym dniu każdego roku rysica dostaje kolejną świeczkę na swoim namalowanym przeze mnie torcie :)

Artystyczne podsumowanie 2019 roku

2019-12-29 18:06:16, komentarzy: 0

W 2019 roku pracowałam nad odcinkami serialu "Całkiem Nowa Baśń" (odcinki: 4 - 10). Przy okazji rysowałam ilustracje i uczestniczyłam w wielu projektach artystycznych. 

 

Rozmawiałam w Tyflopodcast​ o tworzeniu animacji, udzielałam się w projekcie AudioMovie​ Razem do Kina! (Fundacja Siódmy Zmysł z Krakowa), a także pomagałam w prowadzeniu warsztatów z tworzenia filmów animowanych (Fundacja Wygrajmy Razem z Dąbrowy Górniczej) i uczestniczyłam w festiwalu filmowym w Płocku (Stowarzyszenie "De Facto"​).

 

Fanom animacji polecam również:
https://www.facebook.com/Magazyn-Kyaa-187744508029852/

 

Przy okazji, zachęcam do wsparcia Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej tzw. 1% podatku, bo to dzięki tej organizacji miała miejsce część tych fantastycznych inicjatyw! I ja pracuję w tej Fundacji, więc w pewnym sensie i dzięki niej... możecie oglądać moje animacje!

 

Kategorie wpisu: JUSTA ANIMUJE
« powrót

Dodaj nowy komentarz