ABC – ARTE.PL Internetowe Studio Filmowe

Ruda rysica z logo i koty
  • Największy Skarb Świata

    Produkcja: 2013 Czas trwania: 31 min i 27 sek. Gatunek: komedia. Język: polski. Obsada: przyjaciele, uczestnicy warsztatów komisowych i użytkownicy internetowej grupy dubbingowej Nanokarin  Muzyka: Justa & Basza & Justin

    Unikająca towarzystwa innych ludzi, ruda Kinga spotyka w parku rudą rysicę Urszulę. Nagle kotka przypomina sobie o tym, co kiedyś zrobiła dla niej ta samotna nastolatka. W geście wdzięczności rysica postanawia zostać jej pupilką, chociaż dziewczyna ma już własnego zwierzaka – zazdrosnego jamnika Cezara. Pomimo tego niefartu, kotka wprowadza się do Kingi, ale wcale to nie koniec tej historii… W tym samym czasie na świecie zaczynają dziać się bardzo dziwne rzeczy, za którymi stoją kosmiczne czarownice pragnące zniszczyć Ziemię za pomocą starożytnych artefaktów.

    Żeby pokrzyżować im szyki, przywódca świaa zwierząt – wielki i oczywiście rudy czyli wredny Feniks wysyła kocia boginię Bastet na poszukiwania legendarnej obrończyni świata przed złem i oczywiście ta Bast… jakimś cudem ma za zadanie wkręcić Kingę w tą aferę. Rysica Urszula na wieść, że jej przyjaciółka Kinga jest legendarną następczynią, słynnej Greczynki Ani jest prze szczęśliwa, choć nieco przerażona… Wkrótce do bohaterskiej Kingi zaczynają przyłączać się i inne zwierzaki, widząc w niej swoją nadzieje, tylko niestety… to jest jakaś pomyłka z tą przepowiednią. Czy wobec tak koszmarnej pomyłki, Kinga da sobie radę w starciu z trzema Władczyniami Ciemności?

    Animacja z rysicą
Brak komentarzy do wyświetlenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *