ABC Arte Blog 

Wyszukiwarka


Stronka zawierająca masę przemyśleń 
Justy z zakresu:

- anime... bo lubię!
- manga... bo lubię! 
- komiks... bo rysuje!
- literatura... bo piszę!
- projekty własne... bo szukam mecenasów!
- refleksje... bo czasem mnie coś nachodzi!
- to co mnie denerwuje... samo przez się! 
- czym jest sztuka... filozofia jeszcze nikogo nie zabiła!
- dlaczego ABC ARTE?
- bo to jest istotne?
I gdzie indziej miałabym publikować
swoje spostrzeżenia?! 

Kliknj... na skróty po więcej informacji! 


Dziś są moje urodziny!

2015-05-25 16:30:32, komentarzy: 0

Dziś obchodzę urodzinki... może życzenia? Z góry dziękuję! Przy okazji, bo już niedaleko do wakacji, przypominam o konkursach, które będą trwać do końca 2015 roku. Może w ramach docenienia mej twórczości, Zerkniecie i przyłączycie się do zabawy? Więcej informacji o konkursach w strefie fana, zapraszam do wykazania się kreatywnością! 


Torcik urodzinowy ABC ARTE z logo, a świeczką jest pędzelek za uchem rysicy


 

KONKURS 1.

 

 

 

NSŚ po mojemu”

 

1) Narysuj postać lub kilka bohaterów ze świata NSŚ w swoim stylu. Pracę wyślij na pocztę ABC ARTE lub umieść na tablicy w Facebook i udostępnij mi link na Fan Page ABC ARTE. To pomoże skontaktować się i zakwalifikować arta do zabawy! Można też korzystać z opcji wysyłania wiadomości przez Facebook do mnie.

 

 

KONKURS 2.

 

 

 

NSŚ... co by było gdyby”

 

 

 

2) Napisz fanficka na temat bohaterów z serii. Może to być jakiś nowy epizod, zmienienie wydarzeń z animacji / komiksu lub z książki, której konspekt znajduje się w ramach prezentu... Celowo nie udostępniam wersji full, czyli właściwej książki. Pracę wyślij na pocztę ABC ARTE lub umieść w poście na tablicy w Facebook i udostępnij mi swój link na Fan Page ABC ARTE. Można też korzystać z opcji wysyłania wiadomości przez Facebook do mnie.

 

 

 

KONKURS 3.

 

 

 

Zrecenzuj to!”

 

 

 

3) Myślę, że tytuł mówi sam za siebie! I tutaj uwaga: recenzować można komiks na stronie www, animację lub cała książkę, po odbiór w wersji elektronicznej... trzeba się ze mną skontaktować. Jednak, warunkiem otrzymania takiego prezentu jest... napisanie recenzji! Wierzę w uczciwość, więc proszę osoby recenzujące dotrzymać obietnicy! Chociażby recka była krótka i niekoniecznie miła dla autorki.

 

Pracę wyślij na pocztę ABC ARTE lub umieść w poście na tablicy w Facebook i udostępnij mi swój link na Fan Page ABC ARTE. Można też korzystać z opcji wysyłania wiadomości przez Facebook do mnie.

 

Oczywiście w ramach konkursów, przewiduję nagrody! Choć elektroniczne wersje książek... to już jest konkretna nagroda :) Jednak... będzie można coś otrzymać i tutaj wiele zależy od waszego zaangażowania!

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Krótka historia wpisów na blogu... 


Created by ABC Arte 2019 :)